21 listopada członkowie i sympatycy KNSK spotkali się na świętowaniu 4. urodzin koła.

Przewodniczący koła zapala świeczki na torcie w kształcie czerwonego autobsu typu ogórek. W tle widoczni są człopnkowie koła czekający na sofach na świętowanie.

Rozpoczęło się ono transportową grą miejską, w trakcie której uczestnicy rozwiązywali zadania, za które zbierali cztery symbole związane z naszym projektem „Miechów MOViGO”. Gra zakończyła się w klubie „TOTU”, gdzie odbyła się dalsza część urodzin.

Nowi członkowie honorowi pozują z przypinkami i dyplomami.

Członkowie i sympatycy KNSK odśpiewali Kołu „Sto lat, sto lat, niech działa, działa nam…”. Po podzieleniu i konsumpcji urodzinowego tortu w kształcie autobusu, nastąpiła oficjalna część spotkania. W jej trakcie zostały wręczone dyplomy dla nowych członków honorowych KNSK – Eweliny Stypułkowskiej, Sylwii Rogali, Krystiana Baneta oraz Piotra Bielańskiego. Nowym oraz dotychczasowym członkom honorowym wręczono także przypinki w kształcie logo KNSK – nagrodę, jaką od tego roku mogą zdobyć osoby zasłużone dla KNSK lub je reprezentujące. Na zakończenie części oficjalnej odbyła się premiera nowego spotu KNSK.

Po wszystkim nastąpiła dalsza integracja członków naszego koła.